Книги

Філіп де Кемметер "Тато на зв’язку"
Читаріум, 2017, 32 стор.
Філіп де Кемметер

Тато-пінгвін завжди онлайн. Із самого рання він читає новини, перевіряє погоду та спілкується з віртуальними друзями в соціальній мережі Айсбук. Та одного ранку сталася справжнісінька ТРАГЕДІЯ! Тато не зміг під’єднатися до Інтернету...

Ця проста історія, розказана від імені малюка-пінгвіна, стане хорошою нагодою для розмови з дитиною про інтернет і про те, як важливо жити реальним життям, а не онлайн.

Бодо Шефер "Пес на імя Мані або абетка грошей"
Видавництво Старого Лева, 2017, 224 стор.
Бодо Шефер
Кіра знаходить пораненого пса. Виявляється, пес уміє розмовляти! Він відгукується на кличку Мані і знає все про гроші. Дуже скоро Кіра, прислухаючись до порад Мані і сама стає справжнім фінансовим експертом і допомагає іншим правильно розпоряджатися грошима.
Книжка фінансового консультанта, письменника і бізнесмена Бодо Шефера вчить дітей правильному ставленню до грошей. Але вона стане у пригоді і дорослим, котрі захочуть прислухатися до порад і зробити своє життя вільним від фінансових клопотів.
Ульф Старк "Тодi я був просто Ульф"
Видавництво Старого Лева, 2017, 128 стор.
Ульф Старк
Ульф Старк, як завжди, дотепно i невимушено говорить про складне, цього разу вiн розповiдає про своі дитячі й підліткові роки. Тут його перші поцілунки і перші серйозні книжки, творчі експеременти і втеча з дому, змагання, вигадки, дивацтва і врешті - велика мрія стати письменником.
Що з цього правда, а що ні, вирішувати вам. Ульф іноді і сам не знає, наскільки далеко його можуть завести власні фантазіі. Бо це не так уже й просто - бачити щось таке, чого не бачать інші, і ділитися з усіма своіми уявними світами.
Ірен Роздобудько "Арсен"
Фоліо, 2017, 160 стор.
Ірен Роздобудько
Якщо тобі 13 і ти мрієш про далекі країни, подорожі та бої. а тобі за матусиним планом доведеться все літо провести за комп'ютером, то ти починаєш мріяти про пригоди. Але в якийсь момент пригоди самі тебе знаходять. Принаймні так було з Арсеном. На початку літніх канікул він тікає із задушливого міста в село до бабусі й дідуся. І крім того, що знайомиться зі своєю родиною, так ще й розгадує сімейну таємницю родини, приховану за сімома печатками, і не тільки дізнається все до найменшої подробиці, але і відновлює історичну справедливість і добру пам'ять про предка.
Бачинський Андрій "Детективи з Артеку. Таємниці Кам’яних Могил"
Видавництво Старого Лева, 2017, 272 стор.
Бачинський Андрій
Пригоди наших добрих знайомих, скрипальки Оленки та її друзів – Антона, Сашка і Сергія, тривають! На героїв чекають захопливі несподіванки та справжні випробування. Спершу хлопці приїжджають в гості до Оленки – у славне місто Львів, вважаючи, що саме там заховані коштовності Міледі.
А незабаром, на літніх канікулах, змушені вирушити до Кам’яних Могил – адже Оленчин тато у небезпеці! Чи зможуть діти знайти скарб, врятувати тата і при цьому зберегти дружбу?
Іван Андрусяк "28 днів із життя Бурундука"
Фонтан казок, 2017, 216 стор.
Іван Андрусяк

Коли однокласники обзивають тебе Бурундуком і насміхаються, бо ти не вмієш стрибати через козла і лазити по канату, - тоді на душі так кепсько, що ти готовий на будь-що, тільки б довести їм усім, хто такий Івась Бондарук насправді. Навіть на те, щоб вивести собі… кишенько­вого чортика!

Повість Івана Андрусяка з ілюстраціями Ганни Осадко «Вісім днів із життя Бурундука» - один із найуславленіших у сучасній українській лі­тературі творів для молодших підлітків. 2013 року вона увійшла до пре­стижного каталогу найкращих дитячих книжок світу «White Ravens» («Білі Круки»).

Разом із нею в цій книжці ти прочитаєш про нові пригоди улюблено­го героя. Він розгадуватиме таємницю моторошних кроків, які звучать уночі в його кімнаті («Креденс»), займатиметься ризиковими хімічними експериментами («Алхімік») і, нарешті, спробує пізнати спокуси «до­рослого» життя й навчиться розрізняти, що в ньому справжнє, а що - обман («Завдання з фізики»).

Ґрьонтведт Ніна Елізабет "Привіт, це я!"
Видавництво Старого Лева, 2017, 280 стор.
Ґрьонтведт Ніна Елізабет
Знайомтеся, це Уда. Їй дуже кортить розповісти вам про все на світі – про себе, про батьків і сестричку Ерле, про найкращу подругу Геллє і її брата-телепня Стіана. Але таке не будеш розбалакувати першому стрічному. Тому Уда пише все це у щоденнику, який надійно замикає на ключик і який стане її єдиною розрадою, коли життя полетить шкереберть, а світ здаватиметься ворожим. Що робити, коли на душі так мулько і здається, що ніхто тебе не любить? І чи зможе Уда зрозуміти, що часто між любов’ю та ненавистю пролягає тонка межа?
Наталья Чуб "Сказки-витаминчики"
Ранок, 2017, 72 стр.
Наталья Чуб
Книга для детей дошкольного возраста, которая способствует развитию воображения, мышления и мелкой моторики. Не требует от взрослого специальных навыков, помогает привить ребенку хороший вкус, любовь к чтению и творчеству. В этой книге объединены две интересные идеи – совместное чтение сказок и обучение ребёнка изготовлению пластилиновых картинок. С одной стороны, слушая сказку, малыш развивает воображение, мышление, внимание и память. С другой стороны, создавая иллюстрации к сказкам, он тренирует уже не только воображение, но и мелкую моторику. Книга рекомендована всем дошкольникам в качестве уникального развивающего пособия.
Луіза Мэй Олкотт "Маленькі жінки"
Навчальна книга - Богдан, 2017, 408 стор.
Луіза Мэй Олкотт
«Маленькі жінки» Луїзи Мей Олкотт — культовий роман багатьох поколінь американських дівчат. Ним зачитувались до самозабуття; над ним плакали і сміялися; його розбирали на цитати й неодноразово екранізували. Четверо сестер — миловида й пухкенька Меґ, незграбна і схильна до хлопчачих витівок Джо, манірна юна леді Емі та сором’язлива жертовна Бет — усі вони намагаються стати хорошими, зазнаючи невдач та здобуваючи маленькі перемоги на шляху до самовдосконалення. Їм співчуваєш і заздриш, разом із ними переживаєш та радієш. І врешті-решт ті далекі американські дівчатка стають по-справжньому близькими тобі, а роман — чи не найулюбленішим!
Сульберґ А. Аудгільд " Привиди проти суперкрутих"
Видавництво Старого Лева, 2017, 200 стор.
Сульберґ А. Аудгільд
Анне Беа тепер не впізнати! Дівчинка значно посміливішала, відколи ми бачилися з нею востаннє: вона тепер співає у гурті і навіть наважується поїхати у шкільну поїздку в гори. У цій мандрівці і її друзі, і суперкруті з вищої касти спізнають нові пригоди і більше дізнаються одне про одного. Їм доведеться розгадувати таємницю привида, що видає моторошні звуки, а вночі блукає коридорами колишнього закинутого готелю. Ох, такі страхіття вам і не снилися! Тим часом Анне Беа несподівано для себе стане учасницею любовного трикутника, з якого теж непросто виплутатися.