Книги

Іван Андрусяк "28 днів із життя Бурундука"
Фонтан казок, 2017, 216 стор.
Іван Андрусяк

Коли однокласники обзивають тебе Бурундуком і насміхаються, бо ти не вмієш стрибати через козла і лазити по канату, - тоді на душі так кепсько, що ти готовий на будь-що, тільки б довести їм усім, хто такий Івась Бондарук насправді. Навіть на те, щоб вивести собі… кишенько­вого чортика!

Повість Івана Андрусяка з ілюстраціями Ганни Осадко «Вісім днів із життя Бурундука» - один із найуславленіших у сучасній українській лі­тературі творів для молодших підлітків. 2013 року вона увійшла до пре­стижного каталогу найкращих дитячих книжок світу «White Ravens» («Білі Круки»).

Разом із нею в цій книжці ти прочитаєш про нові пригоди улюблено­го героя. Він розгадуватиме таємницю моторошних кроків, які звучать уночі в його кімнаті («Креденс»), займатиметься ризиковими хімічними експериментами («Алхімік») і, нарешті, спробує пізнати спокуси «до­рослого» життя й навчиться розрізняти, що в ньому справжнє, а що - обман («Завдання з фізики»).

Ґрьонтведт Ніна Елізабет "Привіт, це я!"
Видавництво Старого Лева, 2017, 280 стор.
Ґрьонтведт Ніна Елізабет
Знайомтеся, це Уда. Їй дуже кортить розповісти вам про все на світі – про себе, про батьків і сестричку Ерле, про найкращу подругу Геллє і її брата-телепня Стіана. Але таке не будеш розбалакувати першому стрічному. Тому Уда пише все це у щоденнику, який надійно замикає на ключик і який стане її єдиною розрадою, коли життя полетить шкереберть, а світ здаватиметься ворожим. Що робити, коли на душі так мулько і здається, що ніхто тебе не любить? І чи зможе Уда зрозуміти, що часто між любов’ю та ненавистю пролягає тонка межа?
Наталья Чуб "Сказки-витаминчики"
Ранок, 2017, 72 стр.
Наталья Чуб
Книга для детей дошкольного возраста, которая способствует развитию воображения, мышления и мелкой моторики. Не требует от взрослого специальных навыков, помогает привить ребенку хороший вкус, любовь к чтению и творчеству. В этой книге объединены две интересные идеи – совместное чтение сказок и обучение ребёнка изготовлению пластилиновых картинок. С одной стороны, слушая сказку, малыш развивает воображение, мышление, внимание и память. С другой стороны, создавая иллюстрации к сказкам, он тренирует уже не только воображение, но и мелкую моторику. Книга рекомендована всем дошкольникам в качестве уникального развивающего пособия.
Луіза Мэй Олкотт "Маленькі жінки"
Навчальна книга - Богдан, 2017, 408 стор.
Луіза Мэй Олкотт
«Маленькі жінки» Луїзи Мей Олкотт — культовий роман багатьох поколінь американських дівчат. Ним зачитувались до самозабуття; над ним плакали і сміялися; його розбирали на цитати й неодноразово екранізували. Четверо сестер — миловида й пухкенька Меґ, незграбна і схильна до хлопчачих витівок Джо, манірна юна леді Емі та сором’язлива жертовна Бет — усі вони намагаються стати хорошими, зазнаючи невдач та здобуваючи маленькі перемоги на шляху до самовдосконалення. Їм співчуваєш і заздриш, разом із ними переживаєш та радієш. І врешті-решт ті далекі американські дівчатка стають по-справжньому близькими тобі, а роман — чи не найулюбленішим!
Сульберґ А. Аудгільд " Привиди проти суперкрутих"
Видавництво Старого Лева, 2017, 200 стор.
Сульберґ А. Аудгільд
Анне Беа тепер не впізнати! Дівчинка значно посміливішала, відколи ми бачилися з нею востаннє: вона тепер співає у гурті і навіть наважується поїхати у шкільну поїздку в гори. У цій мандрівці і її друзі, і суперкруті з вищої касти спізнають нові пригоди і більше дізнаються одне про одного. Їм доведеться розгадувати таємницю привида, що видає моторошні звуки, а вночі блукає коридорами колишнього закинутого готелю. Ох, такі страхіття вам і не снилися! Тим часом Анне Беа несподівано для себе стане учасницею любовного трикутника, з якого теж непросто виплутатися.
Гжегож Касдепке "Обережно!"
Школа, 2017, 64 стор.
Гжегож Касдепке
Нова книга під назвою «Обережно!» Ґжеґожа Касдепке — улюбленного письменника малечі, досвідченого журналіста, головного редактора популярного польського дитячого журналу «Цвіркун». У ній зібрано все, що має знати дитина, щоб безпечно бавитися вдома. Вперше українською мовою! Мабуть, найбільше нещасних випадків трапляється з дітьми у власних домівках. Тому треба застерегти їх від загроз. Гострі предмети, гарячі рідини, отруйні речовини — все це може бути небезпечним. Але зауважте: «застерегти» — не означає «налякати»! Отож давайте говорити з дітьми, жартувати, сміятися і читати цю книжку.
Лящинська Юля "Леля з будиночка на дереві"
Видавництво Старого Лева, 2017, 128 стор.
Лящинська Юля
Леля — звичайна дівчинка, жвава і весела. Але житло у неї незвичне — вона з татом і мамою живе в будиночку на дереві. Одного дня з’являються лихі сусіди, які хочуть відібрати їхній затишний дім на втіху своєму розбещеному синку, якого дівчинка називає Свинопринцом. Проте рішуча і відважна Леля, дарма що мала, стає на захист будиночка…
Сара Андерсен "Это серьезно! Антидепрессивная книга для девочек"
Виват, 2017, 112 стр.
Сара Андерсен
Если ты «звезда», всегда знаешь, чего хочешь, успешна во всем, тебе не знакомы неуверенность и сомненья — положи эту книгу, где взяла. Тогда книга Сары Андерсен — для тебя!
Сидишь ночи напролет в Интернете? Не хочешь расставаться ни на минуту со своим котом и пижамой? Готовишься к каждому свиданию, штудируя историю Фейсбука избранника?
В комиксах молодой бруклинской художницы каждый узнает себя, свою жизнь и страхи. Потому что взрослая жизнь — это не только свобода и независимость, но также время большой ответственности. Как к этому относиться? С улыбкой! Эта книга — отличное лекарство от уныния, самоедства и одиночества.
Наринэ Абгарян "Манюня пишет фантастичЫскЫй роман"
АСТ, 2016, 352 стр.
Наринэ Абгарян
Перед вами долгожданное продолжение лучшей в мире книги о детстве - романа Наринэ Абгарян "Манюня".
Всем, кто уже успел узнать и полюбить смешных подружек-хулиганок Нару и Манюню, суровую, но обаятельную Ба - бабушку Манюни и ораву их шумных и несуразных родственников, а также тем, кому это ужасно приятное знакомство только предстоит, мы дарим книжку о новых приключениях Манюни! Если вы думаете, что знаете, на что способны две девчонки младшего школьного возраста, которым не сидится на месте и хочется провести детство так, чтобы ни одна его минута не прошла скучно, то вы еще ничего не знаете... Читайте и ужасайтесь, то есть наслаждайтесь, конечно!
Матiяш Дзвiнка "Перше Різдво"
Видавництво Старого Лева, 2016, 48 стор.
Матiяш Дзвiнка
Давид пасе овець разом зі своїм дідусем та іншими чоловіками. Хлопцеві дуже цікаві розмови дорослих про Месію, який от-от має прийти в світ. Давид навіть не сподівався, що сам побачить Боже Дитя…
Різдвяна історія очима письменниці Дзвінки Матіяш та ілюстраторки Богдани Бондар поверне вас із дітьми до витоків Різдва – не просто гарного родинного свята, а історії Божого народження і відкуплення людства.