Книги

Наринэ Абгарян "Манюня пишет фантастичЫскЫй роман"
АСТ, 2016, 352 стр.
Наринэ Абгарян
Перед вами долгожданное продолжение лучшей в мире книги о детстве - романа Наринэ Абгарян "Манюня".
Всем, кто уже успел узнать и полюбить смешных подружек-хулиганок Нару и Манюню, суровую, но обаятельную Ба - бабушку Манюни и ораву их шумных и несуразных родственников, а также тем, кому это ужасно приятное знакомство только предстоит, мы дарим книжку о новых приключениях Манюни! Если вы думаете, что знаете, на что способны две девчонки младшего школьного возраста, которым не сидится на месте и хочется провести детство так, чтобы ни одна его минута не прошла скучно, то вы еще ничего не знаете... Читайте и ужасайтесь, то есть наслаждайтесь, конечно!
Матiяш Дзвiнка "Перше Різдво"
Видавництво Старого Лева, 2016, 48 стор.
Матiяш Дзвiнка
Давид пасе овець разом зі своїм дідусем та іншими чоловіками. Хлопцеві дуже цікаві розмови дорослих про Месію, який от-от має прийти в світ. Давид навіть не сподівався, що сам побачить Боже Дитя…
Різдвяна історія очима письменниці Дзвінки Матіяш та ілюстраторки Богдани Бондар поверне вас із дітьми до витоків Різдва – не просто гарного родинного свята, а історії Божого народження і відкуплення людства.
Мия Марченко "Місто тіней"
Фонтан казок, 2016, 360 стор.
Мия Марченко
Янгол, вирізаний зі слонової кістки, — єдине, що залишилося дванад­цятирічній Марті від матері. Її життя змінилося назавжди: переїзд, нова школа, чуже місто і заклопотаний батько, якого вона майже не знає. Чи зможуть вони порозумітися? Чи зустріне Марта нових друзів, особли­во коли на єдину її цінну річ тепер полюють одразу дві магічні істоти: золотоокий сажотрус і таємничий залізний птах? І чи зможе зневірена дівчинка віднайти в душі ту силу, яка перетворить скуте кригою Місто Тіней на Королівство Золотих Веж?

Дебютна повість Мії Марченко «Місто Тіней» — переможець конкур­су «Напишіть про мене книжку!», оголошеного видавництвом «Фонтан казок» з метою простимулювати українських письменників до створен­ня книжок, у яких ключовим є образ сучасної дитини. Також повість відзначена Корнійчуковською премією і здобула перемогу в конкурсі «Коронація слова» в номінації «Найкращий прозовий твір для дітей се­реднього шкільного віку».
Торбен Кульманн "Армстронг. Невероятное путешествие мышонка на Луну"
Поляндия, 2016, 128 стр.
Торбен Кульманн

Всего один маленький шаг для мышонка, но гигантский скачок в истории космонавтики.
Каждую ночь один маленький любознательный мышонок сквозь телескоп наблюдает за Луной.
В это же время его сородичи, сплошь во власти сырного помешательства, решают, может ли Луна и вправду быть огромной головкой сыра.
Вдохновившись новаторскими достижениями мышиной авиации, мышонок принимает судьбоносное решение: он станет первым мышонком на Луне.

Старк Ульф "Маленька книжка про любов"
Видавництво Старого Лева, 2016, 112 стор.
Старк Ульф
Напередодні Різдва може трапитися чимало див. На Фреда, героя «Маленької книжки про любов», чекає чимало омріяних подарунків. Навіть якщо тато на війні, не вистачає їжі і хлопець майже перед канікулами отримує догану від директора, все, чого він найбільше хоче, здійсниться.
У повісті відомого шведського письменника Ульфа Старка — багато світла й любові, і цей настрій книжки дуже точно відтворила в ілюстраціях Марія Фоя.
Книжку видано за підтримки Шведської ради з питань культури KULTURRÅDET.
Марион Дешар "Давайте рисовать как великие художники"
Махаон, 2016, 240 стр.
Марион Дешар
Эта книга – источник безграничного вдохновения и предоставляет уникальную возможность для творчества. Вы можете освоить технику рисования индийского племени варли, создать шедевры с помощью разноцветных кругов в стиле сони делоне или играть в любимые игры художников сюрреалистов. Предназначена для художников всех возрастов. Давайте рисовать, раскрашивать, резать и клеить! Давайте творить, как великие художники!
Надія Марчук "Спадкоємець та донька повітрулі"
Апріорі, 2016, 272 стор.
Надія Марчук
Уже багато років люди живуть у повній гармонії з природою. Та раптом якимось темним силам вдається все зруйнувати і знову починаються смерчі, урагани, повені... Хто врятує людей? Можливо, незвичайні діти із села Зеленого - хлопчик Данилко, за яким від самого народження чомусь полює нечиста сила, та дівчинка Дзвінка - хоробра донька повітрулі. На дітей та їхніх батьків чекає багато захоплюючих пригод...
Малгожата Гутовська-Адамчик "220 маршрутів"
Урбіно, 2016, 280 стор.
Малгожата Гутовська-Адамчик
Із братами Міхалом та Міколаєм Вербицькими читач уже знайомився в книжці "110 вулиць", де героєм був старший брат, Міхал. Цього разу нас чекає ближче знайомство з Міколаєм, або Малим. Міколаєві 13 років. Він обожнює гру на ударних інструментах і мріє про створення власного музичного гурту. Хлопець саме розпочинає навчання в гімназії і, схоже, що там у нього зовсім немає друзів. Прогулюючи уроки, він досліджує різні автобусні маршрути Варшави.
Зовсім несподівано виявляється, що хлопець таки знаходить однодумців, причому там, де він найменше цього сподівався. Можливо, це заслуга таємничої сіроокої Меланії та її подарунка ? чотирилистої конюшини?
Гокінґ Стівен, Гокінґ Люсі "Джордж і скарби космосу"
Видавництво Старого Лева, 2016, 312 стор.
Гокінґ Стівен, Гокінґ Люсі
Чому Земля така особлива, що саме на ній зародилося життя? Чи пощастить нам колись познайомитися з прибульцями? Що цікавого знайшли марсоходи на червоній планеті? Які зоряні системи називають потрійними? Відповіді на ці та багато інших питань шукають невгамовні і допитливі дітлахи, мандруючи космосом за допомогою чудо-комп’ютера. Вони сваряться і миряться, радіють і засмучуються, до нестями бояться і виявляють неабияку мужність – ну і, звісно, не завжди прислухаються до настанов дорослих. Але тільки задля того, щоб порятувати рідну планету Земля від страшної і таємничої небезпеки. Тож хутчій розгортай цю захопливу книгу, аби дізнатися, чи їм це вдасться!
Тил Триггс "Школа искусств. 40 уроков для юных художников и дизайнеров"
Манн, Иванов и Фербер, 2016, 96 стр.
Тил Триггс

"Школа искусств" - не просто книга. Это полноценный курс, который познакомит вашего ребенка с основами изобразительного искусства и дизайна.

Вы попадете в настоящую школу, профессора которой расскажут вам все самое важное о главных элементах дизайна: линиях, геометрических фигурах, пространстве и цвете. Вы узнаете: какой может быть линия, как превратить двухмерную фигуру в трёхмерную, передать движение, работать с тенями, текстурой, штриховкой, паттернами и, конечно, цветом.

После этого вы изучите основные правила, которые помогают собрать все элементы дизайна вместе. Темами уроков станут: композиция и модульная сетка, пропорции, перспектива, негативное и позитивное пространство, визуальный вес, ритм и многое другое.

Ну, и наконец, последние уроки будут посвящены тому, как применять новые знания в жизни: как мыслить образами и отражать их на бумаге, как с помощью рисунков объяснять сложные идеи, рисовать комиксы и инфографику.