Книги

Гжегож Касдепке "Обережно!"
Школа, 2017, 64 стор.
Гжегож Касдепке
Нова книга під назвою «Обережно!» Ґжеґожа Касдепке — улюбленного письменника малечі, досвідченого журналіста, головного редактора популярного польського дитячого журналу «Цвіркун». У ній зібрано все, що має знати дитина, щоб безпечно бавитися вдома. Вперше українською мовою! Мабуть, найбільше нещасних випадків трапляється з дітьми у власних домівках. Тому треба застерегти їх від загроз. Гострі предмети, гарячі рідини, отруйні речовини — все це може бути небезпечним. Але зауважте: «застерегти» — не означає «налякати»! Отож давайте говорити з дітьми, жартувати, сміятися і читати цю книжку.
Лящинська Юля "Леля з будиночка на дереві"
Видавництво Старого Лева, 2017, 128 стор.
Лящинська Юля
Леля — звичайна дівчинка, жвава і весела. Але житло у неї незвичне — вона з татом і мамою живе в будиночку на дереві. Одного дня з’являються лихі сусіди, які хочуть відібрати їхній затишний дім на втіху своєму розбещеному синку, якого дівчинка називає Свинопринцом. Проте рішуча і відважна Леля, дарма що мала, стає на захист будиночка…
Сара Андерсен "Это серьезно! Антидепрессивная книга для девочек"
Виват, 2017, 112 стр.
Сара Андерсен
Если ты «звезда», всегда знаешь, чего хочешь, успешна во всем, тебе не знакомы неуверенность и сомненья — положи эту книгу, где взяла. Тогда книга Сары Андерсен — для тебя!
Сидишь ночи напролет в Интернете? Не хочешь расставаться ни на минуту со своим котом и пижамой? Готовишься к каждому свиданию, штудируя историю Фейсбука избранника?
В комиксах молодой бруклинской художницы каждый узнает себя, свою жизнь и страхи. Потому что взрослая жизнь — это не только свобода и независимость, но также время большой ответственности. Как к этому относиться? С улыбкой! Эта книга — отличное лекарство от уныния, самоедства и одиночества.
Наринэ Абгарян "Манюня пишет фантастичЫскЫй роман"
АСТ, 2016, 352 стр.
Наринэ Абгарян
Перед вами долгожданное продолжение лучшей в мире книги о детстве - романа Наринэ Абгарян "Манюня".
Всем, кто уже успел узнать и полюбить смешных подружек-хулиганок Нару и Манюню, суровую, но обаятельную Ба - бабушку Манюни и ораву их шумных и несуразных родственников, а также тем, кому это ужасно приятное знакомство только предстоит, мы дарим книжку о новых приключениях Манюни! Если вы думаете, что знаете, на что способны две девчонки младшего школьного возраста, которым не сидится на месте и хочется провести детство так, чтобы ни одна его минута не прошла скучно, то вы еще ничего не знаете... Читайте и ужасайтесь, то есть наслаждайтесь, конечно!
Матiяш Дзвiнка "Перше Різдво"
Видавництво Старого Лева, 2016, 48 стор.
Матiяш Дзвiнка
Давид пасе овець разом зі своїм дідусем та іншими чоловіками. Хлопцеві дуже цікаві розмови дорослих про Месію, який от-от має прийти в світ. Давид навіть не сподівався, що сам побачить Боже Дитя…
Різдвяна історія очима письменниці Дзвінки Матіяш та ілюстраторки Богдани Бондар поверне вас із дітьми до витоків Різдва – не просто гарного родинного свята, а історії Божого народження і відкуплення людства.
Мия Марченко "Місто тіней"
Фонтан казок, 2016, 360 стор.
Мия Марченко
Янгол, вирізаний зі слонової кістки, — єдине, що залишилося дванад­цятирічній Марті від матері. Її життя змінилося назавжди: переїзд, нова школа, чуже місто і заклопотаний батько, якого вона майже не знає. Чи зможуть вони порозумітися? Чи зустріне Марта нових друзів, особли­во коли на єдину її цінну річ тепер полюють одразу дві магічні істоти: золотоокий сажотрус і таємничий залізний птах? І чи зможе зневірена дівчинка віднайти в душі ту силу, яка перетворить скуте кригою Місто Тіней на Королівство Золотих Веж?

Дебютна повість Мії Марченко «Місто Тіней» — переможець конкур­су «Напишіть про мене книжку!», оголошеного видавництвом «Фонтан казок» з метою простимулювати українських письменників до створен­ня книжок, у яких ключовим є образ сучасної дитини. Також повість відзначена Корнійчуковською премією і здобула перемогу в конкурсі «Коронація слова» в номінації «Найкращий прозовий твір для дітей се­реднього шкільного віку».
Торбен Кульманн "Армстронг. Невероятное путешествие мышонка на Луну"
Поляндия, 2016, 128 стр.
Торбен Кульманн

Всего один маленький шаг для мышонка, но гигантский скачок в истории космонавтики.
Каждую ночь один маленький любознательный мышонок сквозь телескоп наблюдает за Луной.
В это же время его сородичи, сплошь во власти сырного помешательства, решают, может ли Луна и вправду быть огромной головкой сыра.
Вдохновившись новаторскими достижениями мышиной авиации, мышонок принимает судьбоносное решение: он станет первым мышонком на Луне.

Старк Ульф "Маленька книжка про любов"
Видавництво Старого Лева, 2016, 112 стор.
Старк Ульф
Напередодні Різдва може трапитися чимало див. На Фреда, героя «Маленької книжки про любов», чекає чимало омріяних подарунків. Навіть якщо тато на війні, не вистачає їжі і хлопець майже перед канікулами отримує догану від директора, все, чого він найбільше хоче, здійсниться.
У повісті відомого шведського письменника Ульфа Старка — багато світла й любові, і цей настрій книжки дуже точно відтворила в ілюстраціях Марія Фоя.
Книжку видано за підтримки Шведської ради з питань культури KULTURRÅDET.
Марион Дешар "Давайте рисовать как великие художники"
Махаон, 2016, 240 стр.
Марион Дешар
Эта книга – источник безграничного вдохновения и предоставляет уникальную возможность для творчества. Вы можете освоить технику рисования индийского племени варли, создать шедевры с помощью разноцветных кругов в стиле сони делоне или играть в любимые игры художников сюрреалистов. Предназначена для художников всех возрастов. Давайте рисовать, раскрашивать, резать и клеить! Давайте творить, как великие художники!
Надія Марчук "Спадкоємець та донька повітрулі"
Апріорі, 2016, 272 стор.
Надія Марчук
Уже багато років люди живуть у повній гармонії з природою. Та раптом якимось темним силам вдається все зруйнувати і знову починаються смерчі, урагани, повені... Хто врятує людей? Можливо, незвичайні діти із села Зеленого - хлопчик Данилко, за яким від самого народження чомусь полює нечиста сила, та дівчинка Дзвінка - хоробра донька повітрулі. На дітей та їхніх батьків чекає багато захоплюючих пригод...