Книги

Малгожата Гутовська-Адамчик "220 маршрутів"
Урбіно, 2016, 280 стор.
Малгожата Гутовська-Адамчик
Із братами Міхалом та Міколаєм Вербицькими читач уже знайомився в книжці "110 вулиць", де героєм був старший брат, Міхал. Цього разу нас чекає ближче знайомство з Міколаєм, або Малим. Міколаєві 13 років. Він обожнює гру на ударних інструментах і мріє про створення власного музичного гурту. Хлопець саме розпочинає навчання в гімназії і, схоже, що там у нього зовсім немає друзів. Прогулюючи уроки, він досліджує різні автобусні маршрути Варшави.
Зовсім несподівано виявляється, що хлопець таки знаходить однодумців, причому там, де він найменше цього сподівався. Можливо, це заслуга таємничої сіроокої Меланії та її подарунка ? чотирилистої конюшини?
Гокінґ Стівен, Гокінґ Люсі "Джордж і скарби космосу"
Видавництво Старого Лева, 2016, 312 стор.
Гокінґ Стівен, Гокінґ Люсі
Чому Земля така особлива, що саме на ній зародилося життя? Чи пощастить нам колись познайомитися з прибульцями? Що цікавого знайшли марсоходи на червоній планеті? Які зоряні системи називають потрійними? Відповіді на ці та багато інших питань шукають невгамовні і допитливі дітлахи, мандруючи космосом за допомогою чудо-комп’ютера. Вони сваряться і миряться, радіють і засмучуються, до нестями бояться і виявляють неабияку мужність – ну і, звісно, не завжди прислухаються до настанов дорослих. Але тільки задля того, щоб порятувати рідну планету Земля від страшної і таємничої небезпеки. Тож хутчій розгортай цю захопливу книгу, аби дізнатися, чи їм це вдасться!
Тил Триггс "Школа искусств. 40 уроков для юных художников и дизайнеров"
Манн, Иванов и Фербер, 2016, 96 стр.
Тил Триггс

"Школа искусств" - не просто книга. Это полноценный курс, который познакомит вашего ребенка с основами изобразительного искусства и дизайна.

Вы попадете в настоящую школу, профессора которой расскажут вам все самое важное о главных элементах дизайна: линиях, геометрических фигурах, пространстве и цвете. Вы узнаете: какой может быть линия, как превратить двухмерную фигуру в трёхмерную, передать движение, работать с тенями, текстурой, штриховкой, паттернами и, конечно, цветом.

После этого вы изучите основные правила, которые помогают собрать все элементы дизайна вместе. Темами уроков станут: композиция и модульная сетка, пропорции, перспектива, негативное и позитивное пространство, визуальный вес, ритм и многое другое.

Ну, и наконец, последние уроки будут посвящены тому, как применять новые знания в жизни: как мыслить образами и отражать их на бумаге, как с помощью рисунков объяснять сложные идеи, рисовать комиксы и инфографику.

Галина Крук "Українсько-англійська абетка"
Фонтан казок, 2016, 36 стор.
Галина Крук
Ваша дитина легко, граючись, вивчить усі літери англійського алфавіту та ще й запам’ятає на кожну літеру ключові слова – і все це за допомогою веселих, грайли­вих і кмітливих віршів «Українсько-англійської абетки», яку з любов’ю створили для Вашого малюка відома поетеса Галина Крук, молода художниця Катерина Рейда і видавництво відкриттів «Фонтан казок».
Гжегож Касдепке "Велика книга почуттів"
Урбіно, 2016, 192 стор.
Гжегож Касдепке
«Велика книга почуттів» складається із чотирьох частин: «Жодних поцілунків!» – або ж як впоратися з певними почуттями; «Любить – не любить...» – продовжуємо розмову про почуття; «Жах!» – або звідки беруться діти; «Команда пані Мілки», – тобто про повагу, сміливість та інші цінності. Це збірка кумедних оповідань про пані Мілку, особливу виховательку, клоуна з лялькового театру й дітлахів із дитячого садочка, яких ви неодмінно полюбите.
У «Великій книзі почуттів» ви знайдете, зокрема, історії про смуток, сором, зневагу, ревнощі, любов, ненависть, чесність, повагу, сміливість, співчуття, страх, почуття вини, а ще розповідь про те, звідки беруться діти. Наприкінці кожного оповідання є практичні поради для дітей та дорослих.
Гусейнова Олена "Супергерої"
Видавництво Старого Лева, 2016, 192 стор.
Гусейнова Олена
«Супергерої» – це книжка про і книжка для. Буденна недосконалість обертається в ній джерелом для знаходження (або втрати) суперсили.  Тексти рухаються в ній від ретро-іміджів до вкрай сучасних образів.  Герої рухаються містом, яке то засинає, то прокидається. Любовне життя, особиста міфологія, потреба і неможливість дому зникають в недосяжному «там». І проявляються в  невиразному «тут» як круті костюми та маски, як неослабна рішучість йти проти натовпу, як закони гравітації та квантової механіки. Головна суперсила героїв книжки в тому, щоби знати і пам`ятати. Бетмен пам’ятає, що не може просто вбити Джокера. Спайдермен знає, що просте життя не починається ніколи.
Элвин Брукс Уайт "Стюарт Литл"
Махаон, 2016, 128 стр.
Элвин Брукс Уайт
В городе Нью-Йорке проживает самая обыкновенная семья Литл: папа, мама и их сын Джордж. В один прекрасный день у Джорджа появляется младший брат по имени Стюарт. Вы спросите: и что же тут особенного? Дело в том, что Стюарт вовсе не мальчик, а самый настоящий мышонок. Впрочем, какая разница? Ведь юный Стюарт Литл любознателен, бесстрашен, отзывчив и всегда готов к приключениям. Он лихо выиграет парусную гонку, сразит коварного кота Снежка и сумеет выжить среди бушующих волн Атлантики. Стюарт Литл неподражаем в любой роли — он способен быть отважным флотоводцем, обожаемым школьниками педагогом и даже (правда, совсем недолго) Председателем Мира. А однажды ему придется отправиться на поиски пропавшего друга — и уж будьте уверены, Стюарт выберет верное направление…

Смаль Юля "Цікава хімія. Життєпис речовин"
Видавництво Старого Лева, 2016, 112 стор.
Смаль Юля
Ця книжка, читачу, про те, що оточує тебе, а також про те, що ти не можеш побачити… Про світ атомів, молекул, речовин та їхніх перетворень. Найдрібніші атоми, кольори, таємничі реакції, вибухи, смішні та цікаві історії — усе, що я могла б тобі розповісти про хімію — все тут. Читай, навчайся та дізнавайся. Нехай ця книжка стане тобі добрим другом.
Эдуард Успенский "Гарантийные человечки. Гарантийные возвращаются"
АСТ, Малыш, 2016, 27 стр.
Эдуард Успенский
Две повести Э.Успенского "Гарантийные человечки" и "Гарантийные возвращаются" - это весёлые и поучительные истории о великих тружениках, маленьких человечках, которые сидят в разных сложных приборах, часах, пылесосах или холодильниках, и обеспечивают их исправность в течение гарантийного срока. Но у гарантийных есть и своя личная жизнь, они умеют дружить, любят пить чай и разговаривать обо всём и очень боятся маленьких детей. Почему? Ну, хотя бы потому, что никому не хочется быть игрушкой - ни щенку, ни котёнку, ни тем более гарантийному человечку. Для младшего школьного возраста.
Клайв Баркер "Викрадач вічності"
Видавництво Старого Лева, 2016, 200 стор.
Клайв Баркер
Дім свят пана Гуда охоче приймає маленьких гостей і тішить їх нечуваними дивами. Дітлахи, стомлені від сірої буденності й надокучливих батьків, можуть тут відпочивати й розважатися донесхочу. Однак десятирічний Гарві Свік, трохи погостювавши в чарівному Домі, помічає, що не все так безхмарно. Шукаючи правду, хлопчик виявляє лихе обличчя Дому й дізнається, що за гостинність пана Гуда діти мусять розплачуватися найдорожчим, що в них є...