Книги

Ферра-Микура В. "Путешествие в город чудаков"
Махаон, 2016, 128 стр.
Ферра-Микура В.
Иметь домашнее животное, без сомнения, здорово! Пусть даже это будет маленькая белая мышь. Но если у вас кроме мыши поселились ещё шесть кошек, змея в крапинку, заяц, петух и – о ужас! – бегемот, которого подарили, а от подарков, как известно, отказываться неприлично, – тут уж впору кричать «караул!». Вот именно такой большой и, надо сказать, дружной семьёй жила семья Штенгель – папа, мама, Анка и её брат Горошек. А всё началось с маленького слонёнка Браво, которого подарили Горошку на день рождения…
Автор этой весёлой повести – известная австрийская писательница Вера Ферра-Микура, лауреат множественных литературных премий, в том числе шести государственных премий Австрии за детские книги.
Хромова Ганна, Біла Надія, Ткачук Галина та ін. "Чат для дівчат"
Видавництво Старого Лева, 2016, 176 стор.
Хромова Ганна, Біла Надія, Ткачук Галина та ін.
Дванадцять оповідань від сучасних українських письменниць торкаються важливих тем підліткового життя. Мрії та страхи, любов і зрада, дружба і втрати, шкільні справи і стосунки з батьками, розваги і хобі... Тонко описані, багатогранні, сповнені гумору та справжніх емоцій історії зацікавлять і юних, і дорослих читачів.
Эптон Синклер "Гномбиль"
Махаон, 2016, 176 стр.
Эптон Синклер
Вы, конечно, всегда думали, что гномов на свете не бывает. Двенадцатилетняя Элизабет тоже так считала, пока не повстречала в калифорнийском лесу юного гнома Бобо и его дедушку Глого. Как выяснилось, гномов осталось совсем-совсем мало, и они не слишком доверяют большим людям — оттого и стараются не показываться им на глаза. Старый Глого все больше замыкается в себе и не на шутку тревожится о судьбе своего угасающего рода. Однако Элизабет и Бобо быстро находят общий язык и придумывают хитроумный план, как не дать погибнуть гномьей цивилизации. Они отправятся на поиски других гномов! А помогут им в этом Родни, молодой и веселый дядюшка Элизабет, и его замечательный гномобиль.
Сульберґ А. Аудгільд "Хто проти суперкрутих"
Видавництво Старого Лева, 2016, 208 стор.
Сульберґ А. Аудгільд
Дванадцятилітня Анне Беа вважає себе потворою, та й у школі на неї поглядають співчутливо. А дехто, особливо трійко крутелиць із їхнього класу, взагалі відверто з неї глумляться. Тому дівчинка мало з ким спілкується, і якби не найкращий друг Нільс, її життя було б зовсім нестерпним. Але Анне Беа доведеться поглянути в очі своїм найбільшим страхам і дати відсіч суперкрутим.
Олег Чаклун "Мікробот"
Фонтан казок, 2016, 64 стор.
Олег Чаклун

Маленький робот Мікробот понад усе полюбляє гратися в хованки. Випадково опинившись на нашій планеті, він заводить дружбу з дівчинкою Амелією та хлопчиком Пітером, і вони разом перемагають космічного лиходія Сульфура. Упевнившись, що хованки тут неперевершені, Мікробот приводить іще сімох друзів-роботів — таких само веселих пустунів і розбишак. І вони вирішують пограти в хованки там, де ще ніхто й ніколи не грав. Але, звісно, без допомоги дітей їм не обійтися…

Надсучасні технології, суперможливості, дива техніки органічно поєднуються в новій книжці найтаємничішого сучасного українського дитячого письменника Олега Чаклуна з живими традиціями доброї казки.

Міхаліцина Катерина "Хто росте у парку"
Видавництво Старого Лева, 2016, 44 стор.
Міхаліцина Катерина
Це невеличка історія про важливі речі: про зростання і пошук себе, про схожість і несхожість та важливість мати поряд когось, хто хоч трохи і хоч у чомусь до тебе подібний. А ще - про дерева навколо нас, повз які проходимо, та не завжди знаємо, хто це тут росте. Тому книжка стане в пригоді всім, хто хоче знати на ім'я найпоширеніші паркові дерева, навчитися розрізняти їх: у казковій ігровій формі завдяки чудовим ілюстраціям так легко запам'ятати, як вони виглядають, яка у них кора, насіння, листя, цвіт.
Маленький паросток, що виріс у парку, роззирається довкола, уважно приглядається до своїх сусідів - берези, дуба, горобини, клена, ясена, явора, каштана, тополі, верби - і шукає, чий же він. Бо бути нічийним - сумно. Бо щастя – «це знайти у цьому світі когось схожого на тебе».
Анна Ремез "Пятнадцать"
Премудрый Сверчок, 2016, 104 стр.
Анна Ремез
Путешествие - это всегда предвкушение доброго чуда. Даже если ты отправляешься в захолустный городок к дальним родственникам в сопровождении строгой бабушки. Где-то там, куда катится летний поезд, обязательно ждут новые впечатления, новые друзья и - может случиться и такое! - новая любовь. Ведь до школы еще долгих три недели, а у тебя модная стрижка и крутой сарафан из самого Парижа! Никаких сомнений - тебе обязательно будет чем похвастать перед лучшей подругой, когда ты вернешься домой. Но тебе Пятнадцать, и твой поезд рано или поздно привозит тебя во взрослую жизнь. Так ли она светла и романтична, как ты себе намечтала? И меньше ли страшна беда, когда она случается не с тобой?
Кузько Кузякін та Євгения Доброва "Кожен може стати принцесою"
Пеликан, 2016, 80 стор.
Кузько Кузякін та Євгения Доброва
Оце так дівчисько з палацу, що за непосида! Одного разу воно надумало... Чого тільки не спадало на думку Принцесі! Зробити ремонт у замку, порибалити, пошукати ананаси на березі, стати письменницею - бітьки просто за голову хапаються від витівок улюбленої дочки. А втеча у місто з-під самісінького носа Головного Радника пана Етикетуса! Ця прекрасна казка здивує читачів іскрометним гумором і оригінальним сюжетом. Швидше відкривайте книжку! І готуйтеся отримувати задоволення від напрочуд добрих і по-справжньому кумедних історій.
Шамбаз Бернар "Футбольний матч тривалістю в літо"
Видавництво Старого Лева, 2016, 112 стор.
Шамбаз Бернар
Цього літа Фосто вирушає з татом (і своїм м’ячем) у велику навколосвітню подорож. Одинадцять етапів від Баньоле до Бамако. Тисячі зустрічей і відкриттів, починаючи від багдадського цирульника і закінчуючи смаком копченої риби на Північному полюсі. І повсюди футбол — справжнісінький! Це перше всесвітнє турне, яке Фосто ніколи не забуде.
"Техника в деталях"
Махаон, 2016, 160 стр.
Эта уникальная энциклопедия расскажет вам о разнообразной современной технике. Вы познакомитесь с устройством новейших танков и ракетных установок, военных кораблей и подводных лодок, тяжелых бомбардировщиков и космических летательных аппаратов. Благодаря великолепным иллюстрациям вы сможете заглянуть внутрь морских авианосцев и крейсеров, посмотреть, как оборудован полицейский автомобиль, пожарный катер и глубоководный спасательный аппарат, побывать на борту Международной космической станции, космического челнока «Спейс шаттл» и в лунном модуле корабля «Аполлон».