Книги

Кульман Торбен "Ліндберґ. Історія неймовірних пригод Мишеняти-летуна"
Видавництво Старого Лева, 2016, 98 стор.
Кульман Торбен
Багато років тому жило у Гамбурзі цікаве до всього Мишеня, яке дуже любило читати людські книжки і мало багато друзів-мишей. Та одного дня з міста зникли всі миші... Щоби знову побачити своїх приятелів, Мишеняті доведеться здолати чимало небезпек, стати справжнім винахідником і навіть — перелетіти через океан.
Юлія Галаніна "Літо як літо. Гінці в Ньямаголі"
Теза, 2016, 288 стор.
Юлія Галаніна
Якщо у вас є знайомі Ньямагольці, то нехай подякують мурашкам. Еге ж, тим самим, що схрумали сходи в одній із акватиканських зі шкіл. Інакше б майбутні гінці Затичка, Смугастик і Живчик сиділи б собі на докучливих уроках. А якби вони сиділи на уроках, то
МакДоналд Меґан "Джуді Муді стає знаменитою"
Видавництво Старого Лева, 2015, 128 стор.
МакДоналд Меґан
Усі діти довкола Джуді Муді уже хоч трішечки знамениті, а Джесіка Фінч навіть стала Королевою правопису. Також Джуді виявила, що тато переміг у радіовікторині, мамине фото надрукували в газеті, а братика показували по телебаченню. У дівчинки з’являється мета — стати знаменитою. Який шлях вона обере, і чи допоможуть їй друзі? Читайте у другій повісті про пригоди веселунки Джуді Муді.
Барренетксеа И. " Ведьмочка. Приключения в лесу Террагрис"
Поляндрия ООО, 2016, 176 стр.
Барренетксеа И.
В лесу Террагрис случилось нечто ужасное. Вы только представьте себе: исчезли лягушки. Все лягушки! Община ведьм в ночь полнолуния собирается на поляне Семи Деревьев — обсудить, что же делать. Без лягушек, как известно, не приготовить никакого колдовского зелья. А значит, под угрозой — будущее ведьминского ремесла. Как раз в это же время Ведьмочка, которая среди ведьм была самой большой чистюлей, затеяла стирку и обнаружила, что пропал один из её любимых чулочков в полоску. Кто этот таинственный вор? Ведьмочка вместе со своими друзьями — сорокой, волком и пингвином — оказывается в замке маркиза де Гренуила и старается разгадать тайну. Эта сказочная повесть рассказывает не только о лягушках и чулочках, но ещё и о самом важном в нашей жизни: о дружбе, о любви, о победе добра над злом.
Кэтрин Тиммеш, Мелисса Свит "Придумано девочками. Истории о выдающихся изобретательницах"
Манн, Иванов и Фербер, 2015, 80 стр.
Кэтрин Тиммеш,	Мелисса Свит
Женщины изобретают и сегодня — кто в гостиной, кто в лаборатории. Любопытство и творческое мышление сочетаются в них с упорством и оптимизмом. Они дают волю воображению. Они размышляют и обсуждают. Они спрашивают: «А что, если?» Они задумываются: «А может, так?» Они восклицают: «Ага!» И так, шаг за шагом, они идут к своему изобретению.

Страсть к изобретательству, захватившая героинь этой книги, затрагивает и нашу жизнь, питает творческое начало каждого из нас, женщин и мужчин, девочек и мальчиков. И сейчас у тебя есть прекрасная возможность познакомиться с этими достойными женщинами поближе и узнать, как появились на свет их замечательные изобретения.
Стронґ Джеремі "Кумедна коронація"
Видавництво Старого Лева, 2015, 224 стор.
Стронґ Джеремі
У книжку входять дві нові повісті Джеремі Стронґа в чудовому українському перекладі Віктора Морозова. Про те, як неординарна сімейка Ніколаса та їхні сусіди вирішили всією вулицею відсвяткувати народження королівської двійні, йдеться у повісті «Кумедна коронація». В ній, до речі, досить несподівано з’являється і… Ракета на чотирьох лапах.
У повісті «Різдво з близнятами» читачі знову зустрінуться з родиною Ніколаса в момент, коли тато хлопця втрачає роботу. Як на лихо, це стається ледь не напередодні Різдва. А як же різдвяні подарунки, без яких аж ніяк не обійтися малим Сирочкові та Помідорці?  На допомогу родині несподівано приходить Девід Дампер, який пропонує двійнятам рекламувати одяг для дітей…
Гаррі Поттер. Книжка-розмальовка
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015, 96 стор.
Гаррі Поттер. Книжка-розмальовка
Світ Гаррі Поттера іскриться променистими барвами — від геральдики чотирьох Гоґвортських гуртожитків до екстраваґантного краму «Відьмацьких витівок Візлів». Ця розмальовка, у якій представлено хитромудрі ілюстрації та вишукані розробки дизайнів, що використовувалися у зйомках фільмів про Гаррі Поттера, дає вам нагоду розфарбувати чаклунський світ усіма кольорами веселки, власноручно досліджуючи Гоґвортський замок, Заборонений ліс та багато інших місцин. На сторінках розмальовки ви побачите різноманітних магічних істот, а також найвідоміші сцени з фільмів — від Сортувальної церемонії на першому році навчання Гаррі Поттера до незабутнього фінального двобою між Гаррі і Лордом Волдемортом. Окрім того, ви знайдете тут дивовижні реквізити зі зйомок фільмів: журнал «Базікало», плакати Кубка світу з квідичу, Тричаклунський кубок та інші.
Ева Гата "Сім таємниць королівства Кр\асолі"
БаК, 2015, 234 стор.
Ева Гата
Змагання між світлом і темрявою починає свій лік ще від початку віків. Хитрий Мор має намір заволодіти Всесвітом, знищити Простір Любові і розпалювати війни. Добрі чарівники і феї з королівства Красолі допомагають відважній сімці молодих людей розгадати прадавні таємниці, які ховає у своїх надрах Матінка Земля. Складні випробовування випадають на долю героїв, але їм вдається побороти усі труднощі, повернути в рідний край Правду, Пам’ять, Вдячність, Милосердя, Натхнення, Радість і, врешті решт, здобути Перемогу над підступним Мором.
Валентін Бердт. "Все починається в 13"
Видавництво Старого Лева, 2015, 224 стор.
Валентін Бердт.
Герої нової повісті Валентина Бердта – підлітки, які опинилися влітку в селі, розраховуючи на страшенну нудьгу. Натомість вони потрапляють у справжні пригоди, не раз навіть містичні – з нічними походами на цвинтар, духами померлих, відьмами, екстрасенсами та паранормальними подіями, від яких уже не занудьгуєш, а навпаки – наковтаєшся страху…
Від Миколая до Різдва
Махаон-Україна, 2015, 48 стор.
Від Миколая до Різдва
До цієї вишукано оформленої збірки увійшли як авторські поезії, так і народні колядки, щедрівки, віншування, що надають неповторності головному циклу зимових свят — від Миколая до Різдва.