Книги

Матіяш Богдана. "Казки Рiздва"
Видавництво Старого Лева, 2015, 128 стор.
Матіяш Богдана.
Різдво – це час, повний таємниці, радості й дива. Казки Різдва нагадують про зміст цього свята – чудесне Боже народження, повне довіри й ніжності, – і теж можемо, зачудовані, перед цією таємницею зупинитися, побути малими дітьми, з їхньою вірою і простотою прийти привітати новонародженого Месію. Пережити безліч див, які стаються, коли віримо.
Книжка різдвяних казок Богдани Матіяш, повна спокою і лагідності, вчить, як почуватися вдячно у світі, в якому народився добрий Бог.
Вестлі А.-К. "Веломандрівка до Данії з бабусею та вісьмома дітьми"
Махаон-Україна, 2015, 240 стор.
Вестлі А.-К.
Пам’ятаєте чудову книжку Анне-Кат. Вестлі «Тато, мама, бабуся, восмеро дітей і вантажівка»? Зустрiчайте нову збірку захопливих повістей про дружну і веселу родину, в якій щомиті щось трапляється. Норвезька письменниця Анне-Катріне Вестлі, яка придумала оповідання про сім’ю, в якій ростуть восьмеро дітей, популярна в Європі, мабуть, так само, як і Астрід Ліндґрен. Герої її книжок — люди прості, але дуже симпатичні: добрі, чесні, роботящі. Дорослі тут завжди ставляться з гумором до себе й одне до одного. А головне, вони напрочуд добре розуміють власних дітей і щиро люблять їх, хоч би що ті накоїли чи придумали.
Маєчка. Правдива історія про відданість, любов і дружбу
Nebo, 2015, 32 стор.
Маєчка. Правдива історія про відданість, любов і дружбу
Ця книга про маленьку безпритульну собачку, якій пощастило знайти собі домівку. На наших очах із cамотньої тваринки Майя перетворюється у повноправного члена сім ї. Крім Майї героями книги стали ще п'ять реальних собак та вісім котів, які проживають разом із нею в заміському будиночку у селищі поблизу Києва. Книга просякнута позитивом, любов'ю до чотирилапих, та описом їх кумедних звичок.
Крім того, «Маєчка» - це не тільки історія для читання. Книга включає 16 відривних листівок різної тематики, що можуть стати чудовим подарунком до будь-якого свята.
Рене Госини. "Праздник малыша Николя"
Махаон, 2015, 152 стр.
Рене Госини.
Французский школьник Николя со своей шумной ватагой друзей снова с нами! Эти озорники и большие выдумщики не перестают удивлять и радовать своими забавными приключениями и проделками.
Кирпа Галина. "Мій тато став зіркою"
Видавництво Старого Лева, 2015, 38 стор.
Кирпа Галина.
Зворушлива оповідь маленької дівчинки, тато якої загинув на Майдані. Дівчинки, якій важко змиритися з тим, що тато вже не пригорне її міцно-міцно, не малюватиме з нею пастельками тополю аж до неба, не побачить її маленької сестрички. Героїня книжки роздумує про зовсім не дитячі теми: смерть, барикади, гради та біженців. Але полеглий за правду тато світить їй із неба яскравою зіркою…
Александр Голубев. "Осенние приключения Клевика"
Клевер-Медиа-Групп, 2015, 96 стр.
Александр Голубев.
Ходилки, бродилки, рисовалки, находилки, страшилки и разнообразные дурилки, а также раскраски и наклейки с главными героями: Клёвиком и Александром «наше все» Сергеичем.
В этой увлекательной книге ребенку предстоит что-то дорисовать, наклеить, раскрасить, выполнить ряд заданий, а именно:
познакомиться со всеми праздниками и событиями осени: сбором урожая, листопадом, прощанием с птицами, улетающими на юг, лесными прогулками, заготовками продуктов на зиму, подсчетом цыплят по осени; сделать метеорологические наблюдения, занести их в календарь погоды и получить наградной лист натуралиста и медаль за успешное наблюдение за погодой.
Светлана Ройз. "Практическое ребенковедение"
Ника-Центр, 2015, 264 стр.
Светлана Ройз.
Своеобразный практикум для родителей, коротый поможет им заглянуть за то, что мы называем сложным поведением ребенка и найти ответы на многие вопросы. Эта книга о многогранности подхода, глубине и одновременно легкости жизни с ребенком. В ней можно рисовать и делать заметки, а также носить с собой в сумочке, благодаря специально подобранному формату.
Т. Прохасько, М. Прохасько. "Як зрозумiти козу"
Видавництво Старого Лева, 2015, 80 стор.
Т. Прохасько, М. Прохасько.
Третя книжка «кротячої епопеї» Тараса Прохаська і Мар'яни Прохасько «Як зрозуміти козу» потішить і дітей, і дорослих, які не забули, як то – бути дитиною. Адже лише дитина може писати листи Миколаєві, щиро вірячи, що від нього можна просити і отримати геть усе – від мандаринок до летючого корабля.  І вже на цьому кораблі з поетичною назвою «Метафора»  можна вирушити в мандри до моря – разом з Муркавкою, Повзом та їхніми друзями. Можна замешкати на острові і навчитися розуміти навіть… козу.
Бернер Ротраут Сузанна, фон Крамм Дагмар. "Большая кулинарная книга Городка"
Самокат, 2015, 144 стр.
Бернер Ротраут Сузанна, фон Крамм Дагмар.
Целое поколение детей (уже даже не одно) выросло на книгах С. Р. Бернер из серии "Городок" от издательства Самокат.  
Щедрые жители Городка собрали все свои знания  в "Большой кулинарной книге". Здесь найдутся самые разные рецепты: от простого омлета и супа-пюре до ризотто, кебаба, бананового хлеба и загадочного бирьяни.
Каждый сезон начинается со стихотворения и разворота с историей сезона в картинках. Далее идет раздел с сезонными рецептами.
Каждое блюдо - это любимое блюдо одного из героев Городка. Над рецептом располагается герой и рассказ о нем. Далее идет рецепт и ингредиенты. И в дополнение полезные советы по приготовлению, полезная информация о продукте, справка о блюде, интересные идеи для творчества и экспериментов, советы по выращиванию овощей и трав.
В конце книги  мастер класс о том, как смастерить кулинарную книгу, информация о продуктах, о мерах и весах, кухонных принадлежностях, приемы кухонной работы (как резать лук, как просушить зелень, как сделать апельсиновый и ванильный сахар) и удобный алфавитный указатель.
Лукащук Христина. "Таємничий обід"
Видавництво Старого Лева, 2015, 36 стор.
Лукащук Христина.
Юліан думає, що його старший брат ускочив у халепу. Щоб дізнатися, в чому річ, він подається назирці за братом і потрапляє… на урочистий обід до ресторану. Це для хлопчика справжнє випробування – адже біля його тарілки стільки розмаїтих ложок, виделок та ножів. Чи вдасться хлопцеві впоратися з нелегким завданням – пообідати в товаристві, дотримуючись етикету? А чи довідається він братову таємницю?